Аспалы құлып Сибртех ЗН2-1-01 91631 ені 70 мм — есік құлақшаларына орнатуға арналған бекіткіш құрылғы. Үй-жайды қажетсіз кіруден қорғайды. Құлыпты ауыстыру үйінің, қойманың, контейнердің немесе гараждың есігіне іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.35 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 110 |
| Тұтқаның диаметрі | 12 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 |
| Жинақтағы кілттердің саны | 3 дана |
| Жинақтау | Құлып - 1 кілт - 3 Кілт сақинасы - 1 төлқұжат - 1 дана |
| Корпус материалы_50 | мырыш қорытпасы |
| Атауы | Аспалы құлып ЗН2-1-01.70 мм Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кілт түрі | фин |
| Қаптамадағы ені | 30 |
| Құлыптың ені | 70 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996048000 |