368 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Жиһаз степлеріне арналған Matrix 41214 шыңдалған қапсырмалар, 53 типті, өлшемі 14 x 11,3 x 0,7 мм, 1000 дана. қорапта жиһазды қаптауға, оқшаулауды бекітуге, сондай-ақ басқа да әрлеу және жөндеу жұмыстарын орындауға көмектеседі. Қапсырмалар әртүрлі материалдарды мықтап біріктіреді: ағаш, фанера, картон, ДСП.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.11 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 0.11 кг |
| Таза салмақ | 0.11 кг |
| Биіктігі | 14 |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 85 |
| Қаптамадағы саны | 1000 |
| Жинақтау | Скобы - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/9/1/5/e915eb08d607eee0ca58de5d10b837dffebc90d7_41214_r01.jpg |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Қапсырмалар, 14 мм, жиһаз степлеріне арналған, шыңдалған, 53 типті, 1000 дана Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдығы / диаметрі | 0.70 мм |
| Нысан_7 | тік бұрышты |
| Ені | 11,30 |
| Қаптамадағы ені | 76 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996005881 |