Matrix 91802 аспалы құлыпының ені 60 мм, хромдалған жабыны бар, меншікті қорғау мақсатында үй-жайлардағы есіктерді құлыптау үшін қолданылады. Оны қойманың, гараждың, жертөленің және т.б. есігіне іліп қоюға болады.Аспалы түрдегі құлыпты арнайы құлақшалар арқылы оңай орнатуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.42 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 |
| Тұтқаның диаметрі | 11 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 |
| Жинақтағы кілттердің саны | 4 дана |
| Жинақтау | Құлып - 1 кілт - 4 Кілт сақинасы - 1 дана |
| Корпус материалы_50 | болат |
| Атауы | Аспалы құлып, хромдалған жабын 60 мм Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кілт түрі | фин |
| Қаптамадағы ені | 105 |
| Құлыптың ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996048291 |