Өлшемі 12 x 1200 мм Matrix 91836 әмбебап кабель құлпы мүлікті ұрлықтан қорғауға мүмкіндік береді. Оның көмегімен велосипедті, мопедті, арбаны және басқа да көлік құралдарын қозғалмайтын тірекке бекітуге, сондай-ақ үй-жайды бұзып кіруден қорғауға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ригель диаметрі | 12 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.29 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 |
| Құлыптың ұзындығы | 1200 мм |
| Жинақтау | Құлып - 1 кілт - 2 Кілт сақинасы - 1 дана |
| Атауы | Замок тросовый универсальный, 12 х 1200 мм Matrix |
| Негізі | болат арқан |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996163536 |