8 x 1200 мм өлшемді Matrix 91816 әмбебап кабель құлпы жеке заттарды ұрлықтан қорғау үшін қолданылады. Оның көмегімен арбаны, велосипедті, шананы, мопедті және т.б. бекітуге болады. Кабель оңай оралып, сөмкеге сыяды, сондықтан құлыпты өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ригель диаметрі | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.19 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 181 |
| Құлыптың ұзындығы | 1200 мм |
| Жинақтау | Құлып - 1 кілт - 2 Кілт сақинасы - 1 дана |
| Атауы | Әмбебап тростық құлып, 8 х 1200 мм Matrix |
| Негізі | болат арқан |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996048376 |