Өлшемі 40 х 250 мм болатын Gross PRO 70317 қалақшалы қашауында SDS PLUS шанағы бар және балғамен бұрғылауға арналған құрал ретінде пайдаланылады. Тасты, бетонды, кірпішті, битумды өңдеуге арналған. Қалақшалы қашау бөлшектеу және қашау жұмыстарын жүргізуге, ескі әрлеу мен балшық шөгінділерін кетіруге, ойықтарды өңдеуге, сондай-ақ топырақты қопсытуға өте қолайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.31 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 |
| Ұзындығы | 250 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 336 |
| Жинақтау | Зубило - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/c/2/c/5c2cb27d8e24017556e038fb96e7c91d307626ef_70317_r1.jpg |
| Болат маркасы | 46CrB3 |
| Атауы | Қалақшалы қашау 40 х 250 мм, Pro, SDS Plus Gross |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | 5YqHb78oSRQ |
| Өндіруші ел | Швейцария |
| Қаттылық | 55 |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ұштықтың пішіні | жауырын |
| Қаптамадағы ені | 43 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996034171 |