Ұзындығы 250 мм болатын Gross PRO 70316 шың тәрізді қашау SDS PLUS шанағы астындағы патронмен балғамен бұрғылауға орнатылады. Шыңның ұшы оңтайлы бұрышта қайралған, сондықтан қашау бетон және кірпіш конструкцияларын құлату және бұзу, сондай-ақ ескі әрлеуді алу үшін сәтті қолданылады. Құрал жоғары өнімділікке ие және құрылыс алаңында бөлшектеу жұмыстары мен құбырларды төсеу үшін пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ені | 14 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 |
| Ұзындығы | 250 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 345 |
| Жинақтау | Зубило - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/5/1/c/a51c9577849fe45b13a261c4e81c7805cf16a911_70316_r1.jpg |
| Болат маркасы | 46CrB2 |
| Атауы | Шың тәрізді қашау 250 мм, Pro, SDS Plus Gross |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | 0om9eFHzMzQ |
| Өндіруші ел | Швейцария |
| Қаттылық | 55 |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ұштықтың пішіні | пикообразное |
| Қаптамадағы ені | 43 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996034164 |