Өлшемі 20х250 мм болатын Gross PRO 70318 жалпақ қашау SDS PLUS шанағы астындағы патронмен балғамен бұрғылауға орнатылады. Ең көп таралған тегіс пішіннің жұмыс бөлігі ескі әрлеуді бөлшектеуге, бетонда, кірпіште және таста ойықтар жасауға мүмкіндік береді. Қашауды жеке шеберлер де, кәсіпқойлар да жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу үшін пайдаланады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ені | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.26 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 |
| Ұзындығы | 250 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 346 |
| Жинақтау | Зубило - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/f/d/f/7fdf3b9af8269b45b8d0352a804d25353bfe9e6b_70318_r1.jpg |
| Болат маркасы | 46CrB4 |
| Атауы | Тегіс қашау 20 х 250 мм, Pro, SDS Plus Gross |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | K7MJWVQXUII |
| Өндіруші ел | Швейцария |
| Қаттылық | 55 |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ұштықтың пішіні | плоское |
| Қаптамадағы ені | 43 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996034188 |