Matrix 70315 өлшемі 14 x 40 x 600 мм жалпақ қашау, тақтайшаларды алу үшін майыстырылған, SDS PLUS шанағы бар балғамен бұрғылауға арналған. Иілген жұмыс бөлігінің арқасында плиткаларды, сылақтарды және басқа қаптау материалдарын тиімді бөлшектеуге болады. Құрал жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.29 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 16 |
| Ұзындығы | 250 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 327 |
| Жинақтау | Зубило - 1 шт |
| Болат маркасы | 40Х |
| Атауы | Қашау тегіс, 14 х 40 х 250 мм, SDS Plus, Matrix тақтайшасын алу үшін майысқан |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаттылық | 50 |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ұштықтың пішіні | плоское |
| Қаптамадағы ені | 46 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996048437 |