MTX 703429, 18 x 25 x 400 мм жалпақ қашау, SDS MAX балғамен бұрғылармен бірге қолданылады. Әмбебап тегіс пішінінің арқасында қашау ескі әрлеуді бөлшектеуді, кірпіш конструкцияларды жаруды, бетонды жаруды және т.б. жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.76 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 27 |
| Ұзындығы | 400 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 433 |
| Жинақтау | Зубило - 1 шт |
| Болат маркасы | 40Х |
| Атауы | Қашау тегіс, 18 х 25 х 400 мм, SDS Max MTX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Ұштықтың пішіні | плоское |
| Қаптамадағы ені | 27 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996048468 |