Сибртех 703107 өлшемі 14 x 40 x 240 мм кең жалпақ қашау — SDS PLUS шанағы астындағы патроны бар перфораторларға арналған жабдық. Кірпішті, бетонды және тасты өңдеу үшін қолданылады. Құрал қашау жұмыстарын жылдам жүргізуге, ескі әрлеу материалдарын бөлшектеуге, сондай-ақ сымдарды төсеу үшін ойықтар жасауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.26 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 |
| Ұзындығы | 240 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 316 |
| Жинақтау | Зубило - 1 шт |
| Болат маркасы | 40Х |
| Атауы | Қашау жалпақ, кең, 14 х 40 х 240 мм, SDS Plus Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаттылық | 45 |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ұштықтың пішіні | плоское |
| Қаптамадағы ені | 45 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996128955 |