Өлшемі 14 x 40 x 600 мм болатын Matrix 70312 кең, жалпақ қашау SDS PLUS шанағы бар балғамен бұрғылауға арналған. Оның көмегімен плиткаларды, сылақтарды және басқа қаптау материалдарын бөлшектеуге болады. Құрал жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.68 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 |
| Ұзындығы | 600 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 656 |
| Жинақтау | Зубило - 1 шт |
| Болат маркасы | 40Х |
| Атауы | Қашау жалпақ, кең, 14 х 40 х 600 мм, SDS Plus Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаттылық | 50 |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ұштықтың пішіні | плоское |
| Қаптамадағы ені | 40 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996119762 |