Барс 70307 қашау өлшемі 14 x 40 x 250 мм, 60 CrV болаттан жасалған, SDS PLUS шанағы бар, қатты материалдарды: тасты, бетонды және кірпішті ұсақтау үшін перфоратормен бірге қолданылады. Бұл жеке және кәсіби шеберлерге әртүрлі құрылымдарды бұзуға, ескі әрлеуді бөлшектеуге, қабырғаларды бұзуға және басқа операцияларды орындауға пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 16 |
| Ұзындығы | 250 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 |
| Жинақтау | Зубило - 1 шт |
| Болат маркасы | 60 СрВ |
| Атауы | Зубило, 14 х 40 х 250 мм, 60CrV, SDS Plus Барс |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаттылық | 55 |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ұштықтың пішіні | плоское |
| Қаптамадағы ені | 45 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996048512 |