Өлшемі 15 мм х 10 м және қалыңдығы 150 мкм болатын Matrix 88776 сары-жасыл ПВХ электр таспасы кез келген түрдегі электр монтаждау жұмыстарында қолданылады. Ол өзінің қолданылуы бойынша әмбебап, сондықтан тұрмыста, құрылыста және өндірісте қажет болады. Таспаның көптеген функционалдық мүмкіндіктері бар: сымдар мен кабельдерді оқшаулау, қосу, қорғау және байлау, түсті таңбалау, монтаждау.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сары |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 10 м |
| Ені | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 61 |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| Жинақтау | ПВХ оқшаулағыш таспасы - 1 дана |
| Атауы | ПВХ жабысқақ таспа, 15 мм х 10 м, сары-жасыл, 150 мкм Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | фильм |
| Қаптамадағы ені | 61 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996162119 |