Өлшемі 19 мм х 20 м ПВХ Сибртех 88793 көгілдір жабысқақ таспа тұрмыста да, өнеркәсіптік нысандарда да кеңінен қолданылады. Оның көмегімен электр монтаждау жұмыстарын орындауға болады: сымдарды оқшаулау, бұрау және қосу, сондай-ақ түсті таңбалау.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Көк |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 20 м |
| Ені | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| Жинақтау | ПВХ оқшаулағыш таспасы - 1 дана |
| Атауы | Изолента ПВХ, 19 мм х 20 м, синяя Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | фильм |
| Қаптамадағы ені | 70 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800048813 |