Күшейтілген бекіту бұрышы KUU Сибртех 464103 өлшемі 70 х 70 х 55 мм, қалыңдығы 2,5 мм, ағаш конструкцияларды тұрғызу кезінде бөлшектерді бұрыштық бекітуге арналған. Диаметрі 5 және 11 мм саңылаулар әртүрлі қималардағы бұрандалар мен бұрандаларды пайдалануға мүмкіндік беру арқылы орнатуды жеңілдетеді. Сенімді байланыс орнату үшін арнайы жабдық пен арнайы дағдылар қажет емес. Бұрыш арқалықты бекітуге, қалқалар мен аралық жақтауларды құрастыруға, арқалық жүйесін орнатуға пайдаланылады, сонымен қатар үйді немесе жазғы резиденцияны орналастыру кезінде пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 55 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 |
| Жинақтау | Бекіту бұрышы - 1 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Бекіту бұрышы күшейтілген 2.5 мм, KUU 70 x 70 x 55 мм Ресей Сибртех |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қалыңдық | 2 |
| Қаптамадағы ені | 70 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800064639 |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 55.0 |
| Ені | 70.0 |