Күшейтілген бекіту бұрышы KUU Сибртех 464133 өлшемі 105 х 105 х 90 мм, қалыңдығы 2,5 мм, ағаш конструкцияларды тұрғызу кезінде бөлшектерді бұрыштық бекітуге арналған. Диаметрі 5, 7 және 13 мм саңылаулар әртүрлі қималардағы бұрандалар мен бұрандаларды пайдалануға мүмкіндік беру арқылы орнатуды жеңілдетеді. Сенімді байланыс орнату үшін арнайы жабдық пен арнайы дағдылар қажет емес. Бұрыш арқалықты бекітуге, қалқалар мен аралық жақтауларды құрастыруға, арқалық жүйесін орнатуға пайдаланылады, сонымен қатар үйді немесе жазғы резиденцияны орналастыру кезінде пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ұзындығы | 105 мм |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Ені | 105 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 105 |
| Жинақтау | Бекіту бұрышы - 1 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Крепежный уголок усиленный 2.5 мм, KUU 105 x 105 x 90 мм Россия Сибртех |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 105 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800064653 |