Сибртех ИН-802 96456 инфрақызыл жылытқышы 230 В желісіне қосылады, 800 Вт-қа дейін қуат тұтынады және суық мезгілде бөлмеде қолайлы температуралық жағдай жасауға арналған. 8 шаршы метрге дейінгі аумақта жылудың негізгі көзі ретінде қызмет етеді. м және қосымша — 16 шаршы метрге дейінгі бөлмелерде. м., Жылытқыштың негізгі артықшылықтарының бірі — энергия тиімділігі. Инфрақызыл жылу ауа арқылы оны қыздыру арқылы емес, алыстағы заттарды қыздыру арқылы беріледі. Шамамен осы қағида бойынша Күннен келетін жылу Жерге беріледі. Сіз оны бөлмедегі барлық ауаның жылынуын күтпей-ақ бірден сезінесіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 130 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 3.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы габариттері | 1110х150х50 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Ұзындығы | 1115 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1110 |
| Қыздыру режимдерінің саны | 1 |
| Жинақтау | Инфрақызыл жылытқыш - 1 дана Кронштейндер жинағы - 1 дана Пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік талон - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/e/c/4/cec482796d2a472c296cf870ff0d4524917ca90e_96456.png |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/3/f/9/83f98a98efc6921dde39fe42e7925f6ccf214787_96456_1.pdf |
| Қыздырғыш элемент | излучающая алюминиевая панель |
| Атауы | Инфрақызыл жылытқыш ИН- 802, 230В, 800 Вт Сибртех |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | төбеге орнату, кіріктірілген бекіту кронштейндері |
| Тұтынылатын ток | 3.50 Ал |
| Қуатты реттеу | Без регулировки |
| Ұсынылатын жылыту алаңы | 16 м2 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/5/0/9/95098718285e880a609b981616589c4795367091_96456_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | FLxkRoCyahI |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 150 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800084699 |