Инфрақызыл жылытқыш MTX KMI-2000 96463, қуаты 2000 Вт-қа дейін үздіксіз реттеледі, 230 В желіден жұмыс істейді және ауданы 20 м2 дейінгі тұрмыстық үй-жайларды жылытуға арналған. Ыңғайлы микроклиматты қамтамасыз етеді, өйткені ол ауаны құрғатпайды және шаңды күйдірмейді. Инфрақызыл сәулелер ауаны емес, қоршаған беттерді қыздырады, бұл энергия шығындарын азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.70 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 |
| Қаптамадағы габариттері | 845х150х80 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 845 |
| Қыздыру режимдерінің саны | 1 |
| Жинақтау | Инфрақызыл жылытқыш - 1 дана Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана Кронштейн - 1 дана |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/5/7/1/357143c358d98dbc42a8b8f7cf31bef2df9f7d58_96463_1.pdf |
| Қыздырғыш элемент | кварцевый инфракрасный |
| Атауы | Инфрақызыл жылытқыш КМИ-2000, 230В, 2000 Вт, қуатты бірқалыпты реттеу// MTX |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | установка на стену с помощью кронштейна |
| Тұтынылатын ток | 8.70 Ал |
| Қуатты реттеу | тегіс |
| Температураны реттеу | Тегіс |
| Ұсынылатын жылыту алаңы | 20 м2 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/c/2/d/ac2d2443dcea0a22f18f5221a4fd6ab080f85a8a_96463_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 150 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800096432 |