



3 185 ₸
2 702 ₸
Перфорацияланған желдеткіш таспа LP VLN Сибртех "волна" 46552 мырышпен қапталған, қалыңдығы 0,55 мм, ені 1,2 см және ұзындығы 25 м, тораптарды бекітуге және құрылыс конструкцияларының элементтерін нығайтуға арналған бекіту материалы болып табылады. Кез келген материалға — ағашқа, табиғи және жасанды тасқа, бетонға, кірпішке және т.б. бекітіледі. Кабельдік және желдеткіш жүйелерді монтаждау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ені | 12 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 |
| Монтаждау тесіктерінің диаметрі | 5 мм |
| Ұзындығы | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| Жинақтау | Монтаждалған тесілген таспа - 1 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Перфорацияланған желдеткіш таспа, "толқын", 0,55 мм, LP VLN 1,2 см х 25 м, мырыш Ресей Сибртех |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 0,50 |
| Қаптамадағы ені | 175 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800044945 |