Қалыңдығы 0,55 мм, ені 2 см және ұзындығы 25 м мырышпен қапталған Sibrtech 46554 контейнерлік таспа жүктерді және қаңылтыр материалдарын сақтау немесе тасымалдау үшін орау үшін қолданылады. Бүкіл ұзындығы бойынша біркелкі тесілген, бұл оны бекітуді жеңілдетеді. Таспа қоймалар мен көлік компанияларының қызметкерлеріне қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Размеры | |
| Ені | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.97 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 21 |
| Монтаждау тесіктерінің диаметрі | 3 мм |
| Ұзындығы | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| Жинақтау | Монтаждалған тесілген таспа - 1 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Ыдыстық таспа, 0.55 мм, LT 2 см х 25 м, мырыш Ресей Сибртех |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 0,50 |
| Қаптамадағы ені | 210 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800044969 |