47 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Якорь пластинасы AO Сибртех 46568, 190 мм, мырышпен қапталған, — KBE терезе профиліне арналған бекіткіш, монтаждау ені 58 мм VEKA. Пластикалық терезе қорабын қабырға ойығына мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Ылғалдылық пен температураның өзгеруінен қорықпайды және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 190 мм |
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 190 |
| Жинақтау | Анкерлік тілімше - 1 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Пластина анкерная АО для оконного Профиля KBE, VEKA, 190 мм (58 c), цинк Россия Сибртех |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 30 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800066565 |