
Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Сибртех MINI 475063 тот баспайтын болаттан (W4) жасалған бұрандалы металл қысқыштар, ені 9 мм, 2 дана. қаптамада, диаметрі 16-18 мм және шлангтар мен саптамаларды қысуға арналған. Бұрандалармен бекітіледі, бұл бекітудің сенімділігін қамтамасыз етеді. Коммуникацияларды төсеу кезінде, машина жасауда және станок жасауда қолданылады, олар тоңазытқыш және тамақ жабдықтарына орнатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.02 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Бұранда басы | S7 + ойық |
| Қамту диаметрі максималды | 18 мм |
| Қамту диаметрі минималды | 16 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 36 |
| Жинақтау | Хомуты металлические - 2 шт |
| Материал_46 | W4-толығымен тот баспайтын болаттан жасалған |
| Атауы | Металл қысқыштар, MINI 16-18 мм, ені 9 мм, бұрандалы, W4, 2 дана Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | клапаны бар пакет |
| Қалыңдық | 0,60 |
| Ені | 9 |
| Қаптамадағы ені | 18 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996159324 |