Сибртех MINI 47507 ені 9 мм, мырышталған болаттан (W1) жасалған бұрандалы металл қысқыштар, 2 дана. қаптамада диаметрі 18-20 мм шлангтар мен саптамаларды байлауға және бекітуге арналған. Бұрандалардың көмегімен бекітіледі, бұл монтаждың сенімділігін қамтамасыз етеді. Қысқыштар машина және станок жасауда, сондай-ақ инженерлік желілерді төсеу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.02 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Бұранда басы | S7 + ойық |
| Қамту диаметрі максималды | 20 мм |
| Қамту диаметрі минималды | 18 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 40 |
| Жинақтау | Хомуты металлические - 2 шт |
| Материал_46 | W1-полностью оцинкованный |
| Атауы | Металл қысқыштар, MINI 18-20 мм, ені 9 мм, бұрандалы, W1, 2 дана Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | клапаны бар пакет |
| Қалыңдық | 0,60 |
| Ені | 9 |
| Қаптамадағы ені | 20 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996159263 |