5 511 ₸
4 400 ₸
Denzel 96391 жартылай автоматты триммер катушкасының өлшемі M10, сол жақ жіп 1,25 мм, сонымен қатар сәйкесінше 1,0 және 1,25 жіп аралықтары бар M10 және M8 адаптерлерімен жабдықталған. Электрлік немесе бензинді қайшының білігіне орнатылады және абаттандырылған аумақты күтіп ұстау үшін қолданылады. Диаметрі 2,7 мм-ге дейінгі сызықты катушкаға салуға болады, бұл көгал шөптерін кесуге де, ірі сабақты өсімдіктер мен арамшөптерді шабуға да мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 70 |
| Диаметрі | 109 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 |
| Адаптерлердің қосымша типтік өлшемдері | лев ,шаг 1,0 1,25мм, М10 М10 М8 |
| Жинақтау | Триммерлі катушка - 1 дана гайка М10х1 сол жақ бұранда - 1 дана гайка М10х1,25, сол жақ бұранда - 1 дана гайка М8х1,25 сол жақ бұранда - 1 дана катушкада 2,4 мм Х 2,5 м, қимасы - шеңбер - 1 фрагмент |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/f/e/1/afe1a9c3e46f2f3cc215adad54a2d8dd5052d7d1_96391_l01.jpg |
| Айналымдардың максималды саны | 12000 |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2,40 |
| Корпус материалы_50 | полиамид РА 6 |
| Атауы | Катушка триммер. полуавтомат , гайка М10,М10,М8, лев.,шаг 1,0 1,25мм// Denzel |
| Ерекшеліктері | полуавтоматическая |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 145 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996230191 |