
1 269 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Сибртех 475193, W4 қуатты металл қысқыштары, топсалы, диаметрі 32-35 мм, ені 20 мм, қаптамада 2 дана, — құбырлар мен қатты шлангтарды қосу үшін қолданылатын бекіткіштер. Әрбір қамыттың күшейтілген корпусы бар және оны қысыммен жұмыс істейтін жүйелерде қолдануға болады. Болат қысқыштарды ашу үшін топсалар қарастырылған. Бұйымдар су құбырларын, ауа құбырларын төсеу және басқа инженерлік жүйелерді монтаждау кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.15 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Бұранда басы | S10 |
| Қамту диаметрі максималды | 35 мм |
| Қамту диаметрі минималды | 32 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 |
| Жинақтау | Хомуты металлические - 2 шт |
| Материал_46 | W4-толығымен тот баспайтын болаттан жасалған |
| Атауы | Хомуты металлические, силовые 32-35 мм, ширина 20 мм, шарнирный, W4, 2 шт Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | клапаны бар пакет |
| Қалыңдық | 0,80 |
| Ені | 20 |
| Қаптамадағы ені | 35 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996159133 |