Сибртех 47519 ені 20 мм, мырышталған болаттан (W1) жасалған, топсалы, 2 данадан жасалған қуатты металл қысқыштар. қаптамада, жабу диаметрі 32-35 мм және жоғары қысым мен дірілге ұшырайтын құбырлар мен қатты шлангтарды қысуға арналған. Қысқыштардың корпустарында ыңғайлы ашу үшін топсалар бар. Өнімдер құбырларды монтаждау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.15 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Бұранда басы | S10 |
| Қамту диаметрі максималды | 35 мм |
| Қамту диаметрі минималды | 32 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 |
| Жинақтау | Хомуты металлические - 2 шт |
| Материал_46 | W1-полностью оцинкованный |
| Атауы | Металл қамыттар, күштік 32-35 мм, ені 20 мм, топсалы, W1, 2 дана Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | клапаны бар пакет |
| Қалыңдық | 0,80 |
| Ені | 20 |
| Қаптамадағы ені | 35 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996159034 |