Сибртех 47539 ені 22 мм, мырышталған болаттан (W1) жасалған, топсалы, 2 данадан жасалған қуатты металл қысқыштар. қаптамада, диаметрі 48-51 мм және жоғары қысым мен дірілге ұшырайтын құбырлар мен қатты шлангтарды қысуға арналған. Әрбір қамыттың оңай ашылуы үшін топсасы бар күшейтілген корпусы бар. Өнімдер құбырларды монтаждау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.21 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 22 |
| Бұранда басы | S10 |
| Қамту диаметрі максималды | 51 мм |
| Қамту диаметрі минималды | 48 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 |
| Жинақтау | Хомуты металлические - 2 шт |
| Материал_46 | W1-полностью оцинкованный |
| Атауы | Хомуты металлические, силовые 48-51 мм, ширина 22 мм, шарнирный, W1, 2 шт Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | клапаны бар пакет |
| Қалыңдық | 1,20 |
| Ені | 22 |
| Қаптамадағы ені | 55 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996159072 |