Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Сибртех 47552 металл қысқыштары кілт тәрізді бекіту элементі бар, диаметрі 30-45 мм, 50 дана. қаптамада құбырлар мен шлангтарды қосу үшін қолданылады. Бірнеше рет қолдануға жарамды. Бекіткіш қысқыштар қанатты бұранда арқылы бекітіледі, сондықтан оларды орнату үшін қосымша құралдар қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.97 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 55 |
| Бұранда басы | кілт |
| Қамту диаметрі максималды | 45 мм |
| Қамту диаметрі минималды | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Жинақтау | Металл қамыттар - 50 дана |
| Материал_46 | W1-полностью оцинкованный |
| Атауы | Металл қысқыштар 30-45 мм кілт пішіні бар бекіту элементі, Сибртех қаптамасында 50 дана |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | клапаны бар пакет |
| Қалыңдық | 0,65 |
| Ені | 9 |
| Қаптамадағы ені | 240 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996118864 |