



9 371 ₸
7 951 ₸
Стандартты болт бекіткіші бар Sibrtech 47558 металл қысқыштары, диаметрі 16-27 мм және ені 9 мм, 100 дана. қаптамада, — құбырлар мен шлангтарды қосуға арналған бекіткіштер. Қысқыш диаметрінің бірқалыпты реттелуін қамтамасыз етіңіз, бірнеше рет қолдануға жарамды. Құрылыс стяжкалары су құбыры, жылыту, желдету жүйелерін монтаждау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.47 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Бұранда басы | S7 + крест + ойық |
| Қамту диаметрі максималды | 27 мм |
| Қамту диаметрі минималды | 16 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 |
| Жинақтау | Хомуты металлические - 100 шт |
| Материал_46 | W1-полностью оцинкованный |
| Атауы | Хомуты металлические, Стандартное болтовое крепление 16-27 мм, 100 штук в упаковке, ширина 9 мм Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | клапаны бар пакет |
| Қалыңдық | 0,70 |
| Ені | 9 |
| Қаптамадағы ені | 150 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996118673 |