6 026 ₸
5 113 ₸
Стандартты болт бекіткіші бар Sibrtech 47561 металл қысқыштары, диаметрі 32-50 мм және ені 9 мм, 50 дана. қаптамада, — құбырлар мен шлангтарды қосуға арналған бекіткіштер. Қысқыш диаметрінің бірқалыпты реттелуін қамтамасыз етіңіз, бірнеше рет қолдануға жарамды. Құрылыс стяжкалары су құбыры, жылыту, желдету жүйелерін монтаждау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.11 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 |
| Бұранда басы | S7 + крест + ойық |
| Қамту диаметрі максималды | 50 мм |
| Қамту диаметрі минималды | 32 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 |
| Жинақтау | Металл қамыттар - 50 дана |
| Материал_46 | W1-полностью оцинкованный |
| Атауы | Металл қысқыштар, Стандартты болт бекіткіші 32-50 мм, қаптамада 50 дана, ені 9 мм Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | клапаны бар пакет |
| Қалыңдық | 0,70 |
| Ені | 9 |
| Қаптамадағы ені | 265 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996118727 |