
365 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Сибртех 476527 мырышталған болаттан (W1) жасалған, диаметрі 25-38 мм, ені 12 мм, металл кілті бар, 2 дана қаптамадағы металл құрт қысқыштары. құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде шлангілер мен құбырларды бекіту үшін қолданылады. Сенімді қосылымды қамтамасыз етеді, қайта пайдалануға жарамды, жиі алып тастауға және орнатуға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 |
| Бұранда басы | кілт |
| Қамту диаметрі максималды | 38 мм |
| Қамту диаметрі минималды | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 |
| Жинақтау | Хомуты металлические - 2 шт |
| Материал_46 | W1-полностью оцинкованный |
| Атауы | Хомуты металлические, червячные 25-38 мм, ширина 12 мм, W1, с металлическим ключом, 2 шт Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | клапаны бар пакет |
| Қалыңдық | 0,65 |
| Ені | 9 |
| Қаптамадағы ені | 40 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996158983 |