
250 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Sibrtech 47665 ағылшын типті металл құрт қысқыштары, W1, диаметрі 12-20 мм, ені 10 мм, қаптамада 2 дана, құбырларды орнату үшін қолданылады. Күшейтілген құлыптың арқасында болат қысқыштар құбырлар мен шлангтарды сенімді түрде біріктіреді. Бұйымдар алмалы-салмалы болып табылады, сондықтан бірнеше рет пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Бұранда басы | S7 + ойық |
| Қамту диаметрі максималды | 20 мм |
| Қамту диаметрі минималды | 12 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 40 |
| Жинақтау | Хомуты металлические - 2 шт |
| Материал_46 | W1-полностью оцинкованный |
| Атауы | Металл қысқыштар, құрт 12-20 мм, ені 10 мм, ағылшынша түрі, W1, 2 дана Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | клапаны бар пакет |
| Қалыңдық | 0,70 |
| Ені | 10 |
| Қаптамадағы ені | 20 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996159362 |