4 тонналық созуға арналған шлангісі бар Matrix 513275 гидравликалық сорғы шанақ және тегістеу жұмыстары кезінде автосервис пен гаражда пайдалы болады. 513345, 51352 және 51354 гидравликалық жиынтықтары бар қосалқы бөлшектер ретінде қолданылады. Сорғы шанақтың деформациясын жою және металл конструкцияларының геометриясын қалпына келтіру үшін қажетті қысымды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 6.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 160 |
| Өлшемдері | 160x680x180 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 690 |
| Жинақтау | Гидравлический насос - 1 штРемонтный комплект прокладок - 1 штРуководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт |
| Максималды күш | 4 т |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/c/2/3/8c23a2bb5c20075e8267f19f7436e4f51785a772_513275_1.pdf |
| Атауы | 4 т созылуға арналған шлангісі бар гидравликалық сорғы Matrix |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/5/1/6/7516dd32ad4b992b7e9600391e142230d0483002_513275_1.pdf |
| Қосқыш | 3/4" |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 175 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996073057 |