Сибртех "Эксперт" 88724 жабысқақ таспа қалыңдығы 45 мкм, орамасының ұзындығы 60 м және ені 48 мм, қоңыр түсті, күнделікті өмірде, шеберханада, құрылыс алаңында қораптарды орау үшін пайдалы. кейінгі тасымалдау. Жоғары адгезиялық сипаттамалар таспаның материалдармен, соның ішінде кедір-бұдыр картонмен сенімді адгезиясын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 48 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.15 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Ұзындығы | 60 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 |
| Жинақтау | Жабысқақ таспа - 1 дана |
| Атауы | "Эксперт" жабысқақ лентасы, 45 мкм, 48 мм х 60 м, қоңыр Сибртех түсі |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800059574 |