Өлшемі 36 мм x 40 м, мөлдір түсті Sibrtech 88841 жабысқақ таспа беттерге сенімді адгезияны қамтамасыз етеді, сондықтан қораптарды кейінірек тасымалдау және сақтау үшін орау кезінде пайдалы болады. Тар беттерді желімдеу үшін ыңғайлы. Ашық ауада және төмен температурада өзінің қасиеттерін жоғалтпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ені | 36 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Ұзындығы | 40 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 95 |
| Жинақтау | Жабысқақ таспа - 1 дана |
| Атауы | Клейкая лента, 36 мм х 40 м, цвет прозрачный Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Мөлдір |
| Қаптамадағы ені | 95 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800022189 |