Материалдарды біріктіру үшін қалыңдығы 50 мкм, ені 48 мм және ұзындығы 66 м мөлдір түсті Sibrtech 88736 жабысқақ таспа қолданылады. Тасымалдау және сақтау кезінде ішіндегісін сақтау үшін оған қораптарды желімдеу ыңғайлы. Бұйым тұрмыста, гаражда, цехта және т.б. пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ені | 48 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.18 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 48 |
| Ұзындығы | 66 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 105 |
| Жинақтау | Жабысқақ таспа - 1 дана |
| Таспа негізінің материалы | BOPP |
| Атауы | Клейкая лента, 50 мкм, 48 мм х 66 м, цвет прозрачный Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Мөлдір |
| Қаптамадағы ені | 105 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800081223 |