



533 ₸
453 ₸
Көлемі 1000 х 1000 мм Stels 55203 пакеттері, 4 дана. жиынтықта R13-17 автомобиль дөңгелектері мен шиналарын ұқыпты сақтауға және тасымалдауға арналған. Автокөліктің салонына және жүксалғышына шаң мен кірдің түсуін болдырмайды, үй-жайда резеңке иісінің пайда болуын болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 |
| Жинақтау | Пакеты для шин - 4 шт |
| Материал_46 | бастапқы төмен қысымды полиэтилен |
| Атауы | Пакеты для автомобильных колес, 1000х1000 мм, для R13-17, 4 шт. в комплекте Stels |
| Радиусы бар шиналар астында | R13-R17 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/0/8/1/508121838d8c84b89b1857001666afdc1e8b21ab_55203_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800096883 |