



39 305 ₸
34 010 ₸
Ұзындығы 800 мм, қосылу диаметрі 20 мм және алынбалы қалақшасы бар Denzel IR-150 56002 мұз шнегі — мұзда диаметрі 150 мм тесіктерді бұрғылауға арналған моторлы бұрғыға арналған жабдық. Арматураланған бұрғы бұранданың мұзға орналасуын және көмілуін жеңілдетеді. Құрылғы қысқы балық аулау сапарларында пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.90 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 155 |
| Диаметрі | 150 |
| Қосылу диаметрі | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 805 |
| Жинақтау | Шнек - 1 дана |
| Атауы | IR-150 мұз шнегі, диаметрі 150 мм, ұзындығы 800 мм,қосылымы 20 мм, алынбалы Denzel пышағы |
| Қолдану | мұз |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/2/f/8/12f8854f847d7115f75abe230823d0e9203fd15f_56002_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 155 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996208060 |