46 253 ₸
40 020 ₸
Ұзындығы 800 мм, қосылу диаметрі 20 мм және алынбалы жүзі бар Denzel IR-200 56003 мұз шнегі — мұзда диаметрі 200 мм тесіктерді бұрғылауға арналған моторлы бұрғыға арналған жабдық. Арматураланған бұрғы бұранданың мұзға орналасуын және көмілуін жеңілдетеді. Құрылғы қысқы балық аулау сапарларында пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 3.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 205 |
| Диаметрі | 200 |
| Қосылу диаметрі | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 805 |
| Жинақтау | Шнек - 1 дана |
| Атауы | Шнек для льда IR-200, диаметр 200 мм, длина 800 мм,соединение 20 мм, съемный нож Denzel |
| Қолдану | мұз |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/9/7/9/b979c0acfb74940accbd44cbc4be352df795ceaf_56003_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 205 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996208077 |