



26 435 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Бұранда Denzel 56024 E-200 ұзындығы 800 мм, қосылым диаметрі 20 мм, бекітілген пышақпен — жердегі диаметрі 200 мм тесіктерді бұрғылауға арналған моторлы бұрғыға арналған жабдық. Бағаналы тіректерді, өсімдіктерді отырғызуға және тыңайтқыштарды енгізуге арналған шұңқырларды орнатуға арналған ойықтарды дайындауға мүмкіндік береді. Жазғы коттеджде және құрылыс алаңында пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 3.55 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 205 |
| Диаметрі | 200 |
| Қосылу диаметрі | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 805 |
| Жинақтау | Шнек - 1 дана |
| Атауы | Топыраққа арналған бұранда E-200, диаметрі 200 мм, ұзындығы 800 мм,қосылысы 20 мм, алынбайтын пышақ Denzel |
| Қолдану | жер |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/3/a/1/73a1393c057cd3e22a9a83ec34edf8f85378c594_56024_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 205 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996208008 |