


41 175 ₸
35 630 ₸
Бұранда Denzel 56026 E-300 ұзындығы 800 мм, қосылым диаметрі 20 мм, бекітілген пышақпен, жердегі диаметрі 300 мм тесіктерді бұрғылауға арналған моторлы бұрғыға арналған жабдық. Бағаналы тіректерді, өсімдіктерді отырғызуға және тыңайтқыштарды енгізуге арналған шұңқырларды орнатуға арналған ойықтарды дайындауға мүмкіндік береді. Жазғы коттеджде және құрылыс алаңында пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 5.30 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 305 |
| Диаметрі | 300 |
| Қосылу диаметрі | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 805 |
| Жинақтау | Шнек - 1 дана |
| Атауы | Шнек для грунта E-300, диаметр 300 мм, длина 800 мм,соединение 20 мм, несъемный нож Denzel |
| Қолдану | жер |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/9/7/d/397d50a2ca7a592f51c2a9396e045f0265c367b5_56026_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 305 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996208022 |