209 352 ₸
181 130 ₸
2 бөліктен тұратын жиынтықта жеткізілетін жүк көтергіштігі 1 тоннаға дейінгі жиналмалы гидравликалық кран Matrix 567295 — 25 мм-ден 2060 мм-ге дейінгі биіктікке көтерілуге және автомобиль жабдықтарының ауыр бөлшектерін жылжытуға арналған жылжымалы құрылғы. Құрылғы болаттан жасалған және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Жебенің ұшу шамасы жүктің массасына байланысты реттеледі. Кран Matrix 567275 траверсімен үйлесімді. Автокөлік қозғалтқыштарын бөлшектеу және монтаждау үшін автокөлік қызметтерінде қолданылады, бұл жеке гаражда да пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 65 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 300 |
| Көтеру биіктігі | 25 |
| Көтеру биіктігі | 2040 м |
| Өлшемдері | 1510x1015x1545 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1440 |
| Жинақтау | Кран гидравлический - 1 штРемонтный комплект прокладок - 1 штГарантийный талон - 1 штРуководство по эксплуатации - 1 шт |
| Жебенің максималды ұзындығы | 1330 мм |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/9/8/1/5981787365382ffead4dc9b3b642912255d74940_567295_1.pdf |
| Жебенің ең аз ұзындығы | 1060 мм |
| Атауы | Гидравликалық кран, 1 т, H көтергіші 25-2060 мм, жиналмалы (2 бөліктен тұратын жинақ) Matrix |
| Ерекшеліктері | Жиналмалы |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/a/6/1/7a61d156f000a231aced8c07367ee5a90ee62ea5_567295_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 455 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996057521 |