Matrix 57332 үрлеу пистолеті ұзындығы 135 мм ұзартылған металл саптамамен жабдықталған, сондықтан ол жету қиын және тар жерлерде қолдануға өте ыңғайлы. 8 барға дейінгі қысыммен жұмыс істейді, шаңды, кірді, үгінділерді, жоңқаларды, құрылыс қоқыстарын ұсақ тесіктерден ғана емес, сонымен қатар үлкен беттерден, құбырлардан және технологиялық арналардан тез тазартады. Сығылған ауада жұмыс істеу жоғары өрт қауіпсіздігін қамтамасыз етеді және ылғалды бөлмелерде бұйымдар мен беттерді үрлеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.16 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 220 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4"(M) |
| Саптаманың диаметрі | 1,8 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 |
| Саптаманың ұзындығы | 135 |
| Жинақтау | Пневматикалық үрлейтін тапанша - 1 штуцер - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/e/a/a/eeaa241086e4ed43845410f18f01204ac72c0eda_57332_r1_1_.jpg |
| Максималды қысым | 8 |
| Материал_46 | алюминий |
| Атауы | Пневматикалық, ұзартылған саптамасы бар үрлеу пистолеті, 135 мм Matrix |
| Жұмыс қысымы | 2,60 |
| Қосылым өлшемі | M10x1 |
| Ауа шығыны | 330 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | PV1m8uPvuO8 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Түр_75 | үрлемелі тапанша |
| Қаптамадағы ені | 20 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996019697 |