Диаметрі 0,8 және 1 мм саптамалары бар Stels AG 810 HVLP 57361 гравитациялық бояу бүріккіші жұмыстың орташа көлемін орындауға арналған: шағын беттерді безендіру, металл бөлшектерді бояу, жиһазды лакпен жабу. Үйде, гаражда, автосервисте, жеке шеберханада, шағын құрылыс алаңында пайдалануға болады. HVLP (High Volume Low Pressure, "Жоғары көлем, төмен қысым") технологиясының арқасында диаметрі 0,8 мм және 1 мм болатын 2 саптама тапсырмаларды шешуге көмектеседі. сырлау жұмыстары 0,7 бардан аспайтын қысыммен және материалды шығыны небәрі 70-100 мл/мин-мен жүзеге асырылады. Бұл барлық бояудың/лактың 65%-ын жұмыс аймағына тасымалдауға мүмкіндік береді, бұл жоғары қысымды бүріккіш пистолеттерден 30-35%-ға жоғары.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.39 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4"(M) |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 |
| Резервуардың сыйымдылығы | 0.10 л |
| Жинақтау | Цистернасы бар бүріккіш пистолет - 1 дана - 1 дана Диаметрі 0,8 мм саптаманы ауыстыру - 1 дана диаметрі 1 мм саптаманы ауыстыру - 1 дана Пайдалану нұсқаулары - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/3/c/8/13c8286f967e9b56e7a9b19c7f9e049c3973cb1b_57361_r01.JPG |
| Максималды қысым | 2 |
| Атауы | Краскораспылитель AG 810 HVLP, гравитационный, сопло 0.8 мм и 1 мм Stels |
| Резервуардың көлемі | 0,10 |
| Жұмыс қысымы | 2 |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(M) |
| Ауа шығыны | 113 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/c/1/3/2c138b664c0b752ef9344df5ba7c331a0b56ce31_57361_1.pdf |
| ЛБМ бүрку тәсілі | HVLP |
| Ауаның орташа шығыны | 113 л/мин |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | FBYHKDKw92A |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Түр_75 | HVLP |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996057590 |