Matrix 57385 Matrix 57319 бояу бүріккіш жинағы 3 бөліктен тұрады: диаметрі 1,8 мм саптама, ине және саптама. Оларды құралды жөндеу немесе оның функционалдығын кеңейту үшін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40,80 |
| Саптаманың диаметрі | 1,80 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 163 |
| Жинақтау | Сопло 1,8 мм - 1 штИгла - 1 штФорсунка - 1 шт |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Комплект для краскораспылителя 57319 : сопло 1,8 мм, игла, форсунка// Matrix |
| Артикулдар үшін жарамды | 57319 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 87 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996204635 |