Matrix 57390 жинағы Matrix 57323 бояу бүріккішіне арналған және 3 бөліктен тұрады: диаметрі 2 мм саптама, ине және саптама. Оларды құралды жөндеу немесе оның функционалдығын кеңейту үшін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.11 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35,20 |
| Саптаманың диаметрі | 2 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 163 |
| Жинақтау | Саптама 2 мм - 1 штигл - 1 штФорсунка - 1 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Комплект для краскораспылителя 57323 : сопло 2 мм, игла, форсунка// Matrix |
| Артикулдар үшін жарамды | 27323 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 87 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996204680 |