Бұрылмайтын дөңгелек Сибртех 68709 диаметрі 100 мм, платформалық бекіткіші бар, жүк көтергіштігі 65 кг және қол арбаларға орнатылады. Төзімді резеңкеден жасалған шинаның арқасында ол бетті зақымдамайды және қозғалыс кезінде шу шығармайды. Дөңгелек өндірістік және қойма үй-жайларында, сондай-ақ ашық аспан астында жүктерді түзу сызықты траектория бойынша жылжыту үшін қызмет етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.40 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 59 |
| Жүк көтергіштігі | 65 кг |
| Дөңгелектің диаметрі | 100 көлем |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 8,20 |
| Бекіткіштерге арналған тесіктің диаметрі | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 99 |
| Бекіту ұзындығы | 32 мм |
| Жинақтау | Доңғалақ - 1 дана |
| Атауы | Бұрылмайтын дөңгелек D 100 мм, Сибртех платформалық бекітпе |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 130 |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 8,40 |
| Кронштейн өлшемі | 100 х 60 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138619 |