Қосылатын өлшемі 1/4" және жұмыс қысымы 10 бар Denzel FR1500 57459 сүзгі реттегішінің өткізу қабілеті 1500 л/мин және компрессордан келетін сығылған ауаны дайындауға арналған: кептіру және шаңнан және басқа қатты бөлшектерден тазарту. өлшемі 40 мкм. Сондай-ақ, пневматикалық құралдың тиімді жұмыс істеуі үшін қажетті қысымды орнатуға және ұстап тұруға мүмкіндік береді. -10 °C-тан +60 °C-қа дейінгі температурада пайдалануға болады. Сүзгі реттегіші тұрмыстық мақсаттарға арналған, сонымен қатар шеберхана мен гаражда пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.26 кг |
| Ауа қосқышы | 1/4" |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қысым | 10 Атм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 |
| Сүзгінің сыйымдылығы | 15 мл |
| Жинақтау | Ауаны дайындау блогы - 1 штМанометр - 1 Пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік талон - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/1/7/f/017f726d18b17d15906d71d0d3b57c89085d9dd5_57459_l01.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/f/4/e/3f4e5f3a4c7201ec12d36532f480112d13613ff4_57459_1.pdf |
| Материал_46 | алюминий |
| Атауы | Сүзгі-реттегіш FR1500, 10 бар, 1500 л/мин, 1/4" Denzel |
| Сүзілетін бөлшектердің өлшемі | ≥40 мкм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/3/5/5/4355aa11b2ccf950499b35e4f814804aa3aa6735_57459_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Сүзгі элементі | полиэстер |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996231778 |