Диаметрі 125 мм, жүк көтергіштігі 100 кг, платформалық бекіткіші және тежегіші бар Сибртех 68722 айналмалы дөңгелегі стандартты және ұлғайтылған жүк көтергіштігі бар қол арбалардың қозғалмалы бөлігі болып табылады. Айналмалы механизм арбаның маневр жасауына мүмкіндік береді. Жоғары және төмен температураға, ылғалға және ультракүлгін сәулелерге төзімділік дөңгелекті сыртта да, қоймада да, өндіріс орындарында да пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.15 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 |
| Жүк көтергіштігі | 100 кг |
| Дөңгелектің диаметрі | 125 көлем |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 15 |
| Бекіткіштерге арналған тесіктің диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 |
| Бекіту ұзындығы | 39 мм |
| Жинақтау | Доңғалақ - 1 дана |
| Атауы | Колесо поворотное с тормозом D 125 мм, крепление платформенное Сибртех |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 32 |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 8,30 |
| Кронштейн өлшемі | 100 х 80 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 180 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138749 |